main-foto.png

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zrušení členské schůze 2020

Zrušení členské schůze 2020Vážené členky, vážení členové OMEP ČR,

jak víte, vzhledem k pokračující nepříznivé situaci ohledně koronavirové nákazy jsme museli zrušit konání členské schůze 2020. Místo toho jsme vás požádali o hlasování o zásadních dokumentech, abychom mohli uzavřít rok 2019. Jednalo se o výroční zprávu za rok 2019, zprávu o hospodaření, zprávu revizní komise za rok 2019 a plán činnosti na rok 2020.

Děkuji všem členům OMEP, kteří se hlasování zúčastnili. Ti, kteří hlasovali, všechny výše uvedené dokumenty schválili. Tento krok tedy můžeme považovat za uzavřený.

Pevně doufám, že členskou schůzi se nám podaří zorganizovat na jaře 2021. Jak již bylo řečeno, bude to současně schůze volební.

Současně připomínáme, že s členstvím v OMEP je spojeno také placení členských příspěvků. V případě individuálního členství: 300,- Kč / rok, v případě kolektivního členství: 4.000,- / rok. Pokud jste tak ještě v roce 2020 neučinili, zde je bankovní spojení:

č. účtu 276224005 / 0300

(do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, svoje jméno) Sledujte také webové stránky OMEP, na kterých průběžně zveřejňujeme informace jak o dění v naší organizaci, tak o dění na úrovni evropské a světové organizace OMEP.

Děkujeme za spolupráci.

Snad se situace v dobré obrátí, přejeme vám zdraví a klid.

Srdečně

Milada Rabušicová

Předsedkyně OMEP ČR za celé předsednictvo


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů