main-foto.png

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dopis předsedkyně členům OMEP

Dopis předsedkyně členům OMEPVážené kolegyně, vážení kolegové,

vzhledem k tomu, že nastal čas, kdy se obvykle koná členská schůze Českého výboru OMEP, dovolte mi, abych vás informovala o našich plánech.

Vzhledem k tomu, že příprava světového shromáždění a mezinárodní konference zvolna vrcholí a my se snažíme, aby akce byla připravena co nejkvalitněji jak po stránce obsahové,  tak i organizační, nezvládneme připravit členskou schůzi, jejíž součástí budou letos i volby do předsednictva, v obvyklém termínu. Členská schůze se z uvedeného důvodu  bude letos konat až na podzim a nový předseda / předsedkyně převezme vedení organizace od ledna 2019. O přesném termínu a programu budete včas informováni.

Prosíme, abyste již nyní přemýšleli o tom, zda nezvážíte kandidaturu do nového předsednictva.

V příloze emailu, který vám rozesílá kolegyně Marie Marxtová,  zasílám výroční zprávu za rok 2017, vyúčtování hospodaření za rok 2017 a Plán činnosti pro rok 2018. Pokud máte k dokumentům připomínky, prosím o jejich zaslání na email rimska@ctyrlistek.biz.  Zprávy budou oficiálně schváleny na členské schůzi na podzim tohoto roku.

Dovoluji si vás ještě upozornit, že 20. března 2018, byla otevřena on line registrace na mezinárodní konferenci, do 15. dubna za zvýhodněnou cenu. Budeme rádi, pokud se zúčastníte.

Přeji vám spokojené a klidné Velikonoce a těším se na viděnou v červnu 2018 nebo na dalších akcích pořádaných Českým výborem OMEP.

 

S úctou

                                                                       Dana Moravcová, předsedkyně

 

 

 

V Praze 26.3.2018


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů